Dzień Dziecka w Oddziale Przedszkolnym w Grębaninie

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! Dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Grębaninie ten dzień spędziły w Mroczeniu. Czekały tam na dzieci postacie z bajek Disney-a które rozdawały słodkości, popcorn, owoce a nawet lody! Były Panie animatorki z którymi dzieci bawiły się chustą, tańczyły, układały klocki i łapały bańki mydlane. Nie zabrakło postaci na wysokich szczudłach która z balonów tworzyła cudowne kształty! Była osada indiańska w której można było strzelać z łuku, rzucać do celu i pobawić się w gry planszowe. Nie mogło zabraknąć malowania twarzy, tatuaży i tworzenia pięknych warkoczyków na włosach przedszkolaków. Chętne dzieci miały możliwość usiąść na kucyku i dać się ponieść przez te cudowne zwierzątka. Było stoisko z krainy lodu gdzie każde z dzieci mogło stworzyć swojego slima, i udekorować lśniącą koronę. Przedszkolaki wykazały się swoim talentem plastycznym malując farbami na folii rozłożonej miedzy dwoma drzewami. Najmłodsi mogli poczuć się jak prawdziwi strażacy o co zadbała Ochotnicza Straż Pożarna z Grębanina i Mroczenia udostępniając dzieciom sprzęt z którego korzystają. Dzieci mogły przejechać się prawdziwą bryczką po okolicy szkoły a potem bez limitu skakać na dostępnym zamku dmuchanym! To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach.