Ostatni Lekkoatletyczny Czwartek w tym roku

W środę 4 października uczniowie klas IV-VI spotkali się po raz ostatni tej jesieni na powiatowych zawodach lekkoatletycznych. Uczniowie naszej szkoły rewelacyjnie występowali zajmując wysokie miejsca a jednocześnie przy trudnych warunkach atmosferycznych bili swoje rekordy życiowe. Na koniec sezonu wszystkich nas cieszy fakt, że pojawiają się kolejni uczniowie naszej szkoły, którzy potrafią znaleźć konkurencję, w której są najlepsi. Przykładem może być Lena Augustyniak, Hubert Latusek czy Zuzia Wylęga, którzy okazali się najlepsi w w tych zawodach. Zarówno tym, którzy stają na podium jak i uczniom, którzy są blisko medalu, przeżywają porażkę ale zawsze starają się osiągnąć najlepszy swój wynik jako opiekun serdecznie dziękuję. Oto medaliści zawodów w dniu 5.10.

GRACJAN RACHEL - I M W BIEGU NA 1000M

OLAF PUCALA - I M W BIEGU NA 1000M

LENA AUGUSTYNIAK - I M W BIEGU NA 600M I II M. W SKOKU WZWYŻ

ZUZANNA WYLĘGA - I M W BIEGU NA 600M

HUBERT LATUSEK - I M W SKOKU WZWYŻ

IGOR RACHEL - II M W BIEGU NA 300M

ALAN GLOMB - II M W SKOKU W DAL, II M W BIEGU NA 60M

ZUZANNA KUCHARSKA - II M W SKOKU W DAL, II M W BIEGU NA 60M

JAKUB KOWALIŃSKI - II M W RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

GOR OTOROWSKI - III M W BIEGU NA 300M DOMINIK NAWROT - III M W SKOKU WZWYŻ

DAGMARA JARCZAK - III M W SKOKU WZWYŻ I III M W BIEGU NA 300 M

ALICJA NIECHCIAŁ - III M W BIEGU NA 300M.

W zawodach brali jeszcze udział zajmując miejsce blisko podium: LUCJAN LIPIŃSKI, JULIA JANY, MARTA MAZUR